fbpx

Korduvad küsimused

Mis on renditööjõud?

Renditööjõud on kolmepoolne paindlik koostöövorm, mille osapoolteks on ettevõte, agentuur ja töötajad. meie, kui agentuuri eesmärgiks on leida ettevõtetele sobivad töötajad.

Milline näeb välja värbamisprotsess?

Iga värbamisprotsess on alati isemoodi. Leides sobiva kandidaadi, kutsume ta enda juurde vabas vormis vestlusele. See annab parema võimaluse temaga paremini tuttavaks saada ning seejärel tutvustada talle ettevõtet ja töökohta.

Mis kasu toob renditööjõud töötajale?

Agentuuri kaudu tööle minemine on töötaja jaoks kasulik, kuna anname endast parima, et töötaja leiaks töö, mis talle meeldib ja talle sobib. Aitame vormistada vajalikud dokumendid ning oleme kogu töötamise perioodil abiks ja toeks.

Millist lepingut HR Agency kasutab?

HR Agency sõlmib töötajaga seadusliku töölepingu, millele rakenduvad kõik tavapärased tingimused. HR Agency ei kasuta käsunduslepinguid ega muid lepinguvorme. 

Mis aja peale tehakse töölepingud?

HR Agency sõlmib töötajatega üldjuhul tähtajalise töölepingu, mille kestvus on 6 kuud kuni 1 aasta. Hooajalise töö puhul võib antud periood olla ka lühem.

Mis saab töötajast pärast lepingu lõppemist?

Pärast lepingu lõppemist (üldjuhul pärast 6 kuud) saab töötaja minna otse ettevõtte alla tööle. 87% HR Agency renditöötajatest on kasutanud seda võimalust, et minna ettevõtte alla otse tööle.

Kas töötaja kaotab oma palgast midagi?

Renditöötaja ei kaota mitte sentigi oma palgast. Kogu agentuuri kulu tasub ettevõte. Renditöötaja saab 100% oma palgast, kogub pensionit ning omab ka tervisekindlustust. 

Kellega töötaja lepingu sõlmib?

Renditööleping sõlmitakse töötaja ning agentuuri, ehk HR Agency, vahel.

Millisele e-posti aadressile tuleb kohtutäituritel pöörduda, et teavitada kinnipidamistest?

Alates 01.01.2022 võtab HR Agency OÜ vastu kohtutäiturite digitaalseid nõudeid isikute vastu ainult e-posti aadressilt
HR Agency OÜ ei võta vastutust ühegi muu elektronposti aadressile saadetud isikutega seotud nõuete kättesaamist seoses GDPR-ga ehk isikuandmete kaitse üldmäärusest tulenevate õiguste ja kohustustega.
Alates 01.10.2021 kuni 31.12.2021 teavitas HR Agency kõiki pöördunuid kohtutäitureid 01.01.2022 kehtima hakanud isikute seotud dokumentide pöördumise muudatusest.

Juhendid

Kuidas käib digitaalne allkirjastamine?

Digitaalse allkirjastamise juhendi Mobiil-ID-ga, ID kaardiga ja Smart-ID-ga leiad siit.

Kuidas kasutada Zoomi?

Zoomi kasutamise juhendi nii arvutis kui telefonis leiad siit.

Kuidas arvestatakse haigusrahasid?

Haigusrahade juhendi leiad siit.

KKK ja juhendid