fbpx

Renditööjõud

HR Agency on teile abiks igas võtmes kiire ja kvaliteetse tööjõu leidmisel. Vajate hooajaks või puhkuste perioodiks töötajat, kuid ei vaja teda pikaks perioodiks? Aitame täita põhipersonali puudused hetkedel, kus seda vaja läheb. Renditöötaja otsinguks kulub tavapäraselt 7 tööpäeva, kuid võimaldame ka kiirotsingut, kui seda tõeliselt vaja läheb. Kogu lepinguperioodiks on meie poolt töötaja garanteeritud garantii näol. HR Agency keskendub oma otsingutes juba vabadele töötajatele, tänu millele on võimalik hoida tööleasumise aeg minimaalsena.

  • Meie tugevusteks on tootmistööliste, laotööliste, operaatorite ja muude ametipositsioonide leidmine.
  • Meie töötajatega kaasneb kogu rendiperioodil garantii.
  • Teenuse eest tasumine toimib reaalselt töötatud tundide alusel.
  • Meie värbamisprotsess on poole lühem, kui teistel sarnastel teenusepakkujatel.
  • Oleme oma koostöös paindlikud.
  • Pakume lühiajalist ja pikaajaliselt tööjõurendi teenust.
  • Teile jääb rohkem aega ja ressursse.
  • Omame üle 10 000 inimesega andmebaasi.
  • Teeme koostööd transpordiettevõttega ning pakume vajadusel töötajate transporti.
renditoojoud

Maandatud riskid ja kiired tulemused

Sihtrühma kuuluvad vastavalt teie soovile kas Eesti või Vene keelt kõnelevad töötajad. Tööjõurenti kasutades säästate resursse, kuna hoiate kokku värbamise, tööjõu ja tootmiskulude pealt ning maandate riske, mis kaasnevad inimeste palkamisega: lepingud on tähtaegsed ning HR Agency professionaalid on teie jaoks olemas igaks olukorraks. Kuna HR Agency otsib teile sobiva töötaja, ei pea teie kulutama oma väärtuslikku aega personalihaldusele.

Töötaja keskmiselt 3-7 tööpäevaga

Leiame puuduoleva töötaja juba 3-7 tööpäevaga

Tööjõud tagatud

Aitame tagada, et puuduolev töökoht on täidetud kogu lepinguperioodi jooksul

Renditöötajast põhitöötaja

Üha enam näeme olukordi, kus renditöötajast saab lõpuks ka põhitiimi liige

Meie jaoks on kõige olulisem, et meie koostööpartnerid leiaksid endale kiirelt kõige õigema tiimiliikme. Tööintervjuud ja väljaõpe toimub ettevõtte kontoris, kus tutvustatakse ettevõtte ajalugu ning räägitakse lähemalt konkreetsest positsioonist.

Kuidas koostööd alustada?

Kui tunned, et renditööjõud aitaks teie eesmärke saavutada, tasub meiega kindlasti ühendust võtta. Kui Sinu ettevõte tegutseb lao-, tööstus- või tootmisvaldkonnas, leiad lühiajaliseks või pikaajaliseks perioodiks kvaliteetsed lihttöölised ja spetsialistid koos meiega rekordkiirusel. 

Omame suurt andmebaasi, teenindame nii eesti kui vene keeles ning pakume töötajatele ka garantiiperioodi. Oleme Eesti ainus kodumaise renditööjõu ettevõte. 

Lisainfo jaoks helista +372 5666 1142 või kirjuta jaanika@hragency.ee.

Päring on võimalik teele saata ka kontaktilehel asuva vormi kaudu.