fbpx
  • Täiskohaga töö
  • Keila
  • Applications have closed

6 vaba positsiooni

Keilas asuv Norra ettevõtte, mis asutati 1947. aastal. Ettevõtte tegevuseks on valguslahenduste tootmine ja tarnimine ning tänaseks on nad Eestis üks juhivaid tootmisi sellel alal.

Valgustite koostaja

Otsime koostajaid Keilas asuvasse väga hea mainega Norra ettevõttesse, mis asutati 1947. aastal. Ettevõtte tegevuseks on valguslahenduste tootmine ja tarnimine ning tänaseks on nad Eestis üks juhivaid tootmisi sellel alal.

Mis tööd teeb koostaja?

Koostaja on väga lihtsalt õpitav amet. Igal ametikohal on etteantud koostamise skeem, mille alusel tuleb teostada tootmiseks vajalikke ettevalmistusi, koostada valgusteid, komplekteerida lisatarvikuid ja komponentide komplekte ja pakkimine.

Tööks sobiv inimene on täpne, kiire ja talle sobib käeline tegevus. Füüsiliselt suuri raskusi töös ei ole aga on liikumist ning tööoperatsioone, mida teostatakse püsti seistes. Samuti hindame positiivset suhtumist ja emotsionaalset intelligentsust: Olulisel kohal on oskus töötada meeskonnas.

Ettevõte pakub võimalust arenguks ning võimalust õppida ära ka keerukamate valgustiste tootmise töökorraldused ja skeemid.

Töötasu

Tööle asumisel on keskmine tasu 1100€ kuus (bruto)

Kellele töö sobib?

Täisealistele naistele ja meestele, kellel on võimalik töötada Keilas. Tööks on vajalik eesti keele oskus suhtlustasandil. Arvestama peaks, et töid on nii istudes kui seistes. Samuti on palju liikumist ja tähtis on koostamisel jälgida skeeme ja koostamise juhiseid.

Põhiinfo:

Asukoht: Keila linn, KEK alal.

Tööaeg: E-R kahes vahetuses graafiku alusel.

I vahetus 5.30 – 14.00

II vahetus 14.00 – 22.30

Töötasu: keskmiselt 1100€ kuus (bruto)

 Töökeel: eesti keel suhtlustasandil.

Tööpositsiooni kohta lisainfo saamiseks või kandideerimiseks võta meiega ühendust!