• Täiskohaga töö
  • Keila

2 vaba positsiooni

Keilas asuv Norra ettevõtte, mis asutati 1947. aastal. Ettevõtte tegevuseks on valguslahenduste tootmine ja tarnimine ning tänaseks on nad Eestis üks juhivaid tootmisi sellel alal.

Metallitöölise Abiline

Otsime metallitöölist Keilas asuvasse Norra ettevõttesse, mis asutati 1947. aastal. Ettevõtte tegevuseks on valguslahenduste tootmine ja tarnimine ning tänaseks on nad Eestis üks juhivaid tootmisi sellel alal.

Mis tööd teeb metallitööline?

Metallitöölise ülesandeks on lehtmetallist detailide painutamise operatsiooni teostamine vastavalt toote joonistele või juhendaja korraldustele. Töö on AMADA painutuspink, mis on talle kogenud töötaja poolt ette häälestatud.

Oma töömasinate korrasoleku tagamine ja laost ülevaate omamine ning dokumentatsiooni nõuete täitmine.

Tööks sobiv inimene on lojaalne, iseseisev, täpne ja kohusetundlik. Kindlasti peaks taluma stressi, olema otsustusvõimeline, algatus- ja vastutusvõimeline ning sooviga areneda. Olulisel kohal on oskus töötada meeskonnas.

Töötasu

Tööle asumisel on tasu 6,14€ tunnis (bruto).

Kellele töö sobib?

Tõstukijuhi lubadega inimesele, kellel on võimalik töötada Keilas. Töötajal peaks olema hea tehniline taip ja kasuks tuleb varasem töökogemus laos. Vajalik on iseseisev mõtlemine ja meeskonnatööle orienteeritus. Tähtis on olla paindlik.

Põhiinfo:

Asukoht: Keila linn, KEK alal.
Tööaeg: graafiku alusel II vahetused E-R
I vahetus 5:30 – 14:00
II vahetus 14:00 – 22:30
Töötasu: keskmiselt 1000-1100€ bruto kuu
Töökeel: eesti keel suhtlustasandil.

Sellele positsioonile kandideerimiseks saada oma CV aadressile cv@hragency.ee