fbpx
  • Täiskohaga töö
  • Keila

1 vaba positsioon

kaupade ja toodangu maha ja peale laadimisega seotud tööd, kauba kontroll, laoarvestuse vormistamine, kauba komplekteerimine vastavalt tellimusele. Kaupade kiletamine ja info edastamine logistikule, saatelehe täitmine vastavalt juhisele.

Otsime tõstukijuhti Keilas asuvasse suurde ettevõttesse, mis tegeleb nutikate elektrilahendustega ning elektriseadmete tootmisega. Tegemist on Soome ettevõttega, mis alustas oma tegemistega 1958. aastal toimetamist.

Mis tööd teeb tõstukijuht?

Tõstukijuhi põhiülesanded on kaupade ja toodangu maha ja peale laadimisega seotud tööd, kauba kontroll, laoarvestuse vormistamine, kauba komplekteerimine vastavalt tellimusele. Kaupade kiletamine ja info edastamine logistikule, saatelehe täitmine vastavalt juhisele. Olmeprügi teisaldamine pressi ja konteineritesse, inventuurides osalemine ja juhi korralduste täitmine vastavalt töö käigus tulenevate ülesannetele ja üldisele tööiseloomule. Kasuks tuleb varasem kogemus laotööga, muus asjus väljaõpe kohapeal.

Töö ei ole pigem rutiinne kuna tellimused on erinevad ja väljakutsed samuti. Palju liikumist nõudev töö ning vajab oluliselt keskendumist. Tegemist on meeskonna tööga. Võimalus areneda ettevõttesiseselt. Ettevõttes on 5S süsteem, mis tähendab, et kõik toimub kui kellavärk.

Töötasu

1200€ bruto, ületunnid on tasustatud. Pärast 4 kuud lisandub SportID (Stebby).

Kellele töö sobib?

Täiskasvanutele, kellel on võimalik liikuda Keilasse. Tööks vajalik on eesti keele oskus suhtlustasandil. Arvestama peaks, et töö on masinatega ning vajalik eelnev kogemus tõstukite ja laotööga.

Põhiinfo:

Asukoht: Keila linn, KEK alal.
Tööaeg: E-R kahes vahetused graafiku alusel.
I vahetus 6:00- 14:30
II vahetus 14:30- 23:00
Töötasu: 1200 € bruto, ületunnid on tasustatud
Töökeel: eesti keel suhtlustasandil.

Sellele positsioonile kandideerimiseks võta ühendust meie värbajatega:

Värbaja Krista Pikkur
cv@hragency.ee
+372 5666 4372

Värbaja Janette-Tiina Kitt
kandideeri@hragency.ee
+372 5666 4346

Värbaja Siret Künnapas
siret@hragency.ee
+372 5666 3915