fbpx
  • Täiskohaga töö
  • Keila

Väljaõpe kohapeal!

Keilas asuv suur ettevõte tegeleb nutikate elektrilahendustega ning elektriseadmete tootmisega. Tegemist on Soome ettevõttega, mis alustas oma tegemistega 1958. aastal.

Soe ja sõbralik meeskond ootab uusi töötajaid oma kollektiivi! Kiiresti kasvav Keila ettevõte tegeleb elektriseadmete tootmisega. Ettevõte pakub asjalikku kohapealset väljaõpet ning tervitab avasüli kõiki tegusaid abikäsi.

Töö kirjeldus

Ettevõte otsib koostajaid erinevatesse ettevõttesisestesse osakondadesse, kus on erineva iseloomuga tööd. Töö on mõnusalt vaheldusrikas ning sobib kõigile, kellel on kohusetunne ja tahtmine tööd teha.

Enne tööle minemist vestleme kandidaadiga, et välja selgitada, milline osakond võiks talle kõige paremini sobida. Erinevates osakondades on erineva iseloomuga töösid, mis tähendab näiteks, et kui kandideerijale sobib pigem rohkem istuv ja statsionaarne töö, siis meie värbamiskonsultandid soovitavad kandideerijat just nendesse osakondadesse.

Tööle asudes õpetatakse töötaja välja kohapeal. Igal hetkel on tööl olemas tööjuhendid ja toetav tiimijuht. Koostajad on tugevalt seotud tiimitööga.

Koostaja tööks on juhendite järgi erinevaid elektriseadmete osasid valmistada. Üheks osaks tööst on ka pakkimine ja kiletamine. Erinevate komponentide hulk on väga suur, tänu millele ei ole töö iseloom rutiinne. Võimalik on töötada ka erinevates osakondades.

Tööl on kohapeal söökla ning rohkelt roheala. Puhkepauside ajal on võimalik kasutada massaažitoole ning venitusalasid.

Töökeeleks on eesti keel või vene keel.

Tööaeg on E-R ning kahes vahetuses.
Esimene vahetus: ühel nädalal kestab koostaja vahetus kell 6.00 – 14.30 ning annab võimaluse nautida tervet ülejäänud pikka päeva.
Teine vahetus: järgmisel nädalal kestab koostaja töö kell 14.30 – 23.00 ning annab võimaluse nautida just mõnusalt pikka hommikupoolikut.

Tööpäevas on ette nähtud üks 30-minutiline lõunapaus ning kaks 15-minutilist tervisepausi.

Töötasu

Koostaja töötasu kujuneb järgnevalt:
Keskmine brutotöötasu: 900–1100 € (põhitöötasu: 633,50 € + igakuine boonus)
Sport-ID toetus pärast katseaja möödumist: 45€
Ületunnid on maksustatud 1.7x määraga ning öötunnid 1.5x määraga.

Sellele positsioonile kandideerimiseks võta ühendust meie värbajatega:

Värbaja Krista Pikkur
cv@hragency.ee
+372 5666 4372

Värbaja Janette-Tiina Kitt
kandideeri@hragency.ee
+372 5666 4346

Värbaja Siret Künnapas
siret@hragency.ee
+372 5666 3915