fbpx
  • Täiskohaga töö
  • Keila

1 vaba positsioon!

Keilas asuv suur ettevõte tegeleb nutikate elektrilahendustega ning elektriseadmete tootmisega. Tegemist on Soome ettevõttega, mis alustas oma tegemistega 1958. aastal.

Otsime CNC seadistajat Keilas asuvasse suurde ettevõttesse, mis tegeleb nutikate elektrilahendustega ning elektriseadmete tootmisega. Tegemist on Soome ettevõttega, mis alustas oma tegemistega 1958. aastal.

Mis tööd teeb CNC seadistaja?

Põhiline töö on CNC seadmete seadistamine ning toodangu kvaliteedi jälgimine ja kontrollimine, teiste CNC operaatorite juhendamine. Tähtis on olla hea suhtleja ja tehniliselt taiplik. Kindlasti on olemas võimalus arenemiseks ettevõttesiseselt.

Tööpingiks on Fanuc Roboprill.

Tööülesanded

  • Programmide kirjutamine CNC seadmetele;
  • CNC seadmete seadistamine;
  • Erinevate tööoperatsioonide teostamine CNC seadmetel;
  • CNC seadmete häireteta töö tagamine ja tõrgete lahendamine;
  • Oma vahetuses töö korraldamine;
  • Vajadusel operaatorite ja operaator-seadistajate juhendamine;
  • Tootmisprotsessi tööoperatsioonide efektiivne teostamine oma vastutusalal;
  • Toodangu kvaliteedi jälgimine ja kontrollimine, toodete pakkimine;
  • Vahetu juhi korralduste täitmine ühekordseid ülesandeid, mis on vajalikud sujuva töökorralduse tagamiseks.

Nõudmised kandidaadile

  • Eesti keele oskus suhtlustasemel;
  • Tehniline taiplikkus
  • Eelnev kogemus CNC pinkidega või haridus samas valdkonnas;

Omalt poolt pakume

  • Võimalust kuuluda suurde ja mainekasse ettevõttesse ning vingesse meeskonda;
  • Puhtaid, kaasaegseid ja mugavaid töötingimusi vastavalt ohutusnõuetele;
  • Tasuta transporti tööle Tallinnast, Aespast, Sakust ja Sauelt;
  • Tööriideid, ühisüritusi ja ettevõtmisi ning peale katseaja lõppu pakume Sport-ID toetust.

Lisainfo

Töö toimub esmaspäevast reedeni kahes vahetuses.
Nädalavahetused on alati vabad.
1. vahetus: E-R 6.00 – 14.30
2. vahetus: E-R 14.30 – 23.00

Ületunnid on maksustatud 1.7x määraga ning öötunnid 1.5x määraga.

Sellele positsioonile kandideerimiseks võta ühendust meie värbajatega:

Värbaja Krista Pikkur
cv@hragency.ee
+372 5666 4372

Värbaja Janette-Tiina Kitt
kandideeri@hragency.ee
+372 5666 4346

Värbaja Siret Künnapas
siret@hragency.ee
+372 5666 3915