Kasulik

CNC operaator-seadistaja

Otsime cnc operaator-seadistajat Keilas asuvasse suurde ettevõttesse, kes tegeleb nutikate elektrilahendustega ning elektriseadmete tootmisega. Tegemist on Soome ettevõttega, kes alustas oma tegemistega 1958. aastal toimetamist. 

Mis tööd teeb cnc operaator-seadistaja? 

Põhiline töö on cnc seadmete seadistamine, programmide kirjutamist ning erinevate toodete freesimine vastavalt kliendi tellimusele. Seadmetes kasutatakse Fanuc Roboprilli ning kasuks tuleb G-koodi tundmine. 

Tähtis on vastutada ja hoolitseda erinevate tööoperatsioonide tähtajaline täitmine. Kindlasti on olemas võimalus arenemiseks ettevõtte siseselt. Proovipäeval tuleb teha proovitöö. 

Töötasu

Kindel töötasu sõltub töötaja varasemast kogemusest ja õppevõimest, keskmiselt 1100- 1300 € bruto. Lisaks peale katseaega (4 kuud) lisandub SportID. 

Kellele töö sobib? 

Töö sobib nii meestele kui naistele, kellel on varasem töökogemus CNC masinatega ning seadistusega, vajalik on koodi kirjutamise ja programmide oskus. Vajalik on täpsus, tellimuslehest kinnipidamine ja kliendi soovide täitmine õigeaegselt.

Tuleks valmis olla vahetustega tööks. 

 

 

Põhiinfo: 

Asukoht: Keila linn, KEK alal.
Tööaeg: E-R kahes vahetused graafiku alusel.

I vahetus 6:00- 14:30
II vahetus 14:30- 23:00  

Töötasu: keskmiselt 1000-1300€ bruto
Töökeel: eesti keel suhtlustasandil.